Emócie a vzrušenia boli zaručené!

V Tauron Aréne v Krakove sme boli svedkami hudobného sviatku, ktorý predviedol Paul McCartney a jeho tím.

Koncert sa uskutočnil v rámci turné FRESHEN UP Tour 2018, ktoré propagovalo najnovší album "Egypt Station".

V plnej hale sa umelec rýchlo dostal do kontaktu s publikom, pretože sa s ním spojil aj v poľštine. Toto gesto, samozrejme, vyvolalo živú reakciu v publiku. Bolo zrejmé, že to bol pôžitok pre samotného britského skladateľa.

Multiinštrumentalista na takmer trojhodinovom koncerte spieval piesne z repertoáru Beatles. Opakovane vyvolal nadšenie fanúšikov z celého sveta, napr. aj Saika z Japonska.

76-ročný Paul McCartney komunikoval s publikom. Na javisko boli pozvaní traja šťastní ľudia. Ada ho objala a dostala autogram. Martin zo Slovenska požiadal umelca, aby mu pomohol v zásnubách s priateľkou.

Je ťažké popísať všetko jednoduchými slovami, čo sa stalo na pódiu, to by ste museli charizmatického sira Paula McCartneyho cítiť a vidieť svojimi vlastnými očami.

Počuli sme 38 skladieb vrátane "Hey Jude", "Band on the Run" alebo "Maybe I'm Amazed". Davy spievali spolu s jedinečnou "hudobnou legendou".

Umelec tiež uviedol niekoľko skladieb z jeho posledného albumu. Boli to, okrem iného, ​​"Come On to Me" alebo "Fuh You". Skvelá bola  'Live and Let Die' s impozantnou pyrotechnikou, ktorá sa doslova nahnevala na 'Hey Jude'.

Po takej dávke hudby si myslím, že nikto nemôže byť s koncertom nespokojný. Koncerty Paula McCartneyho sú stále výnimočnými udalosťami - 60 ročná extratrieda, ktorej sa málo umelcov vyrovná. Je to typ koncertu, aký treba vidieť aspoň raz za život. Najkrajší turnaj v živote! Porazené boli všetky červené stosedmičky!

Paul McCartney Setlist: 1. A Hard Day's Night 2. Save Us 3. Can't Buy Me Love 4. Letting Go 5. Who Cares 6. Got to Get You Into My Life 7. Come On to Me 8. Let Me Roll It 9. I've Got a Feeling 10. Let 'Em In 11. My Valentine 12. Nineteen Hundred and Eighty-Five 13. Maybe I'm Amazed 14. I've Just Seen a Face 15. In Spite of All the Danger 16. From Me to You 17. Dance Tonight 18. Love Me Do 19. Blackbird 20. Here Today 21. Queenie Eye 22. Lady Madonna 23. Eleanor Rigby 24. Fuh You 25. Being for the Benefit of Mr. Kite! 26. Something 27. Ob-La-Di, Ob-La-Da 28. Band on the Run 29. Back in the U.S.S.R. 30. Let It Be 31. Live and Let Die 32. Hey Jude 33. Birthday 34. Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band 35. Helter Skelter 36. Golden Slumbers 37. Carry That Weight 38.The End